Vydání Volavky je naplánované na 16. 10. 2013

hejno volavek

Milí přátelé a čtenáři, jak jsem zjistila na stránkách Našeho vojska, vydání Volavky je plánované na 16. 10. 2013. Má to jednu nespornou výhodu – volné pokračování Smrtícího odkazu bude jistě skvělým vánočním dárkem :-)

Je to bohužel už podruhé, co se termín posunul. Nejdřív bylo v plánu knihu vydat před Vánocemi 2012, pak se na stránkách distributora objevilo datum 04/2013 a teď už 10/2013. Moc se omlouvám a doufám, že Vy, kteří na knihu čekáte stejně netrpělivě, jako já, se konečně dočkáte, a že dva roky po odevzdání rukopisu Volavka spatří světlo světa :-)

NAKLADATELSTVÍ NAŠE VOJSKO už má knihu ve svém e-shopu a zatím bezkonkurenčně nejlevnější.
Na Slovensku ji už má v nabídce knihkupectví GORILA.

V pátek jsem také od grafika, pana Jindřicha Procházky, dostala návrh na přebal knihy. Měl nelehký úkol, protože moje představa byla znázornit bezmocnost i krutost, podbarvenou ponurostí. Chtěla jsem zachovat motiv spoutaných rukou z původního návrhu z Edičního plánu a navíc zakomponovat do obalu celou atmosféru knihy. Výsledek je podle mě perfektní a musím za něj panu Procházkovi moc poděkovat.

[SinglePic not found]
Příspěvek byl publikován v rubrice 1. Co je nového a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.