Po delší době mi přišel mail, který mě moc potěšil.

hejno volavek Richard mi napsal, že sice nikdy nebyl velkým čtenářem, a spíše se věnoval vlastní tvorbě. Moje knihy o Petru Tefflerovi ho ale oslovily a zaujaly. S dovolením sem dávám celý jeho mail, tak, jak mi přišel.

Dobrý den Moniko,

snad se na mne nebudete zlobit za oslovení Vás jménem a ne příjmením jak to mají ve zvyku ostatní lidé, ale tak nějak cítím, že bych k vám měl mluvit jako k člověku díky kterému si zpříjemňuji každý den a to právě u vašich knih. Rád bych se vás zeptal, kdy plánujete vydat knihu s titulem Špinavá hra? Nikdy jsem nebýval velkým čtenářem a spíše jsem se věnoval tvorbě vlastní a vlastnímu psaní svých povídek a vtipných výletů ze života a hudbě. Ovšem po přečtení smrtícího odkazu jsem chtěl víc a víc. Nyní čtu Volavku a opravdu nad ní doslova visím kdy mohu. Příběh Petra Tefflera je pro mně opravdu jeden ze těch co si já přečtu (což je takový malý osobní výkon)  a vaše knihy doporučuji kde se dá a každému, kdo si chce přečíst knihu tohoto rázu a zapojit vlastní představivost. Proto se těším na další knihu s mým hrdinou Petrem.
V neposlední řadě bych vám rád poděkoval, za naprosto úžasný vstup do světa knih a rád bych vás moc pochválil za styl psaní a příběhy těch dvou knih. Častokrát ani nechci vystupovat z metra když jsem někde hodně začtený a po příchodu domů ač mám spoustu jiných povinností si to dočtu, abych se dostal alespoň k rozuzlení té dané situace. Proto se už teď nemohu dočkat Špinavé hry.
Přeji mnoho úspěchů a inspirace k dalším úžasným knihám.
Děkuji za vaší tvorbu!
S pozdravem a obrovským díky,
Richard Vágner