O thrilleru Špinavá hra

IMG_1116Zpočátku by se mohlo zdát, že se změnou zaměstnání se Petru Tefflerovi změnil i život. Pohodlné místo v levém křesle Airbusu A319 u švýcarského finančního konsorcia opravdu moc vzrušení neslibuje.  Bývalý voják speciálních sil se ale brzo přesvědčí o svém omylu a pravda vychází najevo. Jeho zaměstnavatel není ve skutečnosti tím, kým se na první pohled zdál a důmyslná špinavá hra muže, od kterého by to Petr nikdy nečekal, ho záhy vtáhne do svého středu. Ač chce zůstat stranou, nedaří se mu to a ve chvíli, kdy je požádán, aby pomohl svému bratrovi Tomášovi, vír událostí ho zcela pohltí.

Petr nasazuje pro bratra svůj život a pomalu se přibližuje kruté pravdě o zradě. V přímé konfrontaci s mužem, který stojí za celou tou špinavou hrou, se ale dozvídá, že všechno je jinak, než se na první pohled zdálo. Přiznáním zlomeného viníka však dramatický boj o život pro Petra nekončí, ale naopak začíná a on si musí svůj pohár hořkosti vypít až do úplného dna.

Kniha Špinavá hra je posledním dílem trilogie s Petrem Tefflerem v hlavní roli a volně navazuje na předchozí thriller Moniky Maratové, Volavka, které vydalo nakladatelství Naše vojsko a.s. v roce 2013. Jak už je autorčiným dobrým zvykem, dobrodružný a napínavý děj chytne čtenáře od první stránky a už ho nepustí, dokud knihu neodloží přečtenou