O thrilleru Smrtící odkaz

Absolvoval nejutajenější výcvik v naší armádě, prošel si svým vlastním peklem jako válečný zajatec na Balkáně. Nic z toho ho ale nemohlo dostatečně připravit na realitu obyčejného, všedního života.

    Elitní pilot, nyní kapitán českého Air Force One Petr je po náhlé smrti bratra proti své vůli vtažen do boje na život a na smrt s dealery drog. Ve spolupráci s policií postupně odhaluje překvapivou pravdu o soukromém životě, ale i povaze svého nevlastního bratra. Přitom se dostává do situací extrémně nebezpečných i bolestných. Nejednou se ocitá psychicky i fyzicky na dně…

     Na pozadí skutečných událostí nás autorka provází reálným prostředím, ať už se jedná o výcvik, kterým hlavní hrdina prošel, o práci lékařů nebo příslušníků policie, či Horské záchranné služby. Jak samotná zápletka a reálné prostředí, tak i dokonalé pochopení psychiky a motivací jednání hlavních postav evokují otázku, kde končí skutečný příběh a začíná fikce. Nesčetněkrát budete přemýšlet nad tím, kde čerpala autorka námět, zda pronikla do přísně střežených archivů, nebo zda má jen bujnou fantazii.

Knihu si můžete objednat ZDE

kniha-obal